Minne kamerainn.

stillbilde, film, slow- og quick-motion

Gjør det mulig å registrere opptil 10 ofte brukte moduser eller innstillinger per opptaksmodus (Stillbilde/film/S&R film/tidsforkortet film) på produktet. Du kan hente frem innstillingene med modusvelgeren o.l.

  1. Still inn kameraets opptaksinnstillinger på de innstillingene du ønsker å registrere.
    • Still inn hvert element som er relatert til fotografering, på de innstillingene du ønsker å registrere, inkludert blenderverdi (F-tall), lukkerhastighet, ISO-følsomhet osv.
  2. MENU → (Opptak) → [Opptaksmodus][Minne kamerainn.].
  3. Bekreft opptaksinnstillingene som skal registreres, og trykk deretter på midten av kontrollhjulet.
  4. Skriv inn en tittel for opptaksinnstillingene som skal registreres, og trykk på [OK]. Velg deretter [OK].
  5. Velg et tall som innstillingene skal registreres under, og trykk deretter på midten av kontrollhjulet for å bekrefte.

Elementer som kan registreres

  • Du kan registrere ulike funksjoner for å ta bilder. De elementene som faktisk kan registreres, vises på menyen til kameraet.
  • Blenderåpning (f-verdi)
  • Lukkerhastighet

Endre registrerte innstillinger

Endre innstillingen til den ønskede innstillingen, og registrer innstillingen under samme modusnummer igjen.

  • Hvis du stiller inn [Auto. oppdatering][På], kan du gjenspeile endringer som er gjort etter tilbakekalling, i de registrerte opptaksinnstillingene.

Hint

  • Du kan endre tittelen på registrerte opptaksinnstillinger senere ved å bruke [Endre tittel].

Merknad

  • Programskift kan ikke registreres.
  • Når du skriver inn tittelen, er antallet/typene tegn som kan angis, som følger:
    Maksimumslengden er 9 tegn. Tegntypene som kan skrives inn, er bokstaver i alfabetet, tall og symboler.
TP1001936879